Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčkovia

Čaute ako dlho asi vydržia cvrčkovia živý? teda kolko ich mám kúpiť aby som ich spotreboval kým neskapú? Nechcem zbytočne kupovať čo ja viem 500ks ked 250 mi zdochne a vyhodím ich :)

koupené mikráče vydržej 3/4 roku...akorát z nich za tu dobu samože budou dávno dospělci :-) Já kupuju cvrky 1-2x za měsíc, 6l ve velikosti střední a mix, a vydržej všichni dokud je nezkrmim. Pokud se vhodně ubytují, krmí a nekoupí se už nějací nalomení a přichcíplí, tak není důvod, aby popadali..