Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mojí užovce je zima, pomozte mi vybrat vhodný kámen?

Ahoj všem chovatelům. Máme červenou užovku. odešel nám topný kámen, byly jsme s ním spokojeni. Není na něm, ale nikde uvedeno kolik měl watů. Chceme koupit nový a nevím kolik těch watů má mít :-/
Nebo , co ta vyhřívací podložka? Kolik má mít watů? Nebo co drát?Terárko máme 100x50x40. Užovce jsou dva roky.
Poraďte, co jí tam mám dát, je jí zima :-(!!

Tak je to pět dní. Had vylezl z domečku. Tak mu asi nebyla nutně zima. Je celý bílý, před svlekem, tak si tam prostě zalezl na pár dní a také i proto nežral. Nikdy to tak neudělal, proto jsem si to spojila s tím chybějícím kamenem a myslela jsem ,že je mu zima.Nakonec mu ta teplota si ani nevadí. Ale 20stup. je málo, přitopím mu tedy žárovkou . :-) Díky všem. :-)