Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka zimování

Dobrý den,

mám korálovku sedlatou, která má v teráriu nízkou nádobu s vlhkou hlínou, asi před třemi dny tam zalezla a nehla se od tama (do té doby lozila po teráriu a normálně jedla, nebo se schovávala na svých oblíbených místech, ale nikdy ne v té hlíně), tak nevím, jestli se chystá na zimování, i když jsem jí nijak zatím teplotu v teráriu nesnížila? Nejsem si jistá, pokud by to tak bylo, tak teplotu postupně snížím a přemístím tu nádobu do zimovacího boxu, ale právě nechci udělat něco, co by jí ublížilo. Máte někdo tip, zda se opravdu chystá zimovat nebo s ní něco je?

Děkuji za odpovědi.

30 je fajn,pod zdrojom,mala by vsak mat aj chladnejsi kut,ale to predpokladam,ze tam je...pripadne preto vyuziva prave ukrit...normalne je fajn svietit 12h,pocas skracovania dna 10,prave pri startovani zimujucih druhoch na zimovanie...jo a striekat jej staci ,snad ked sa ide zvliekat,ale par krat denne je trosku moc.Koralovky su tvrdasi,ale...niesu to zaby:-)