Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aké teploty majú byť v teráriu?

Čaute všade čítam iné info aké teploty majú byť v teráriu? Teda na výhrevnom mieste, hore, v strede a dolu pri dne.
Niekde píšu že teploty 20°C niekde som čítal dokonca 40°C. Mám výbojku SunLux UVB 70W a keď je vzdialená cca 30cm od miesta na výhrev tak tam je cca 36°C.
Změna předmětu, původně: Teploty (Kurt)

No dnes som meral teploty a vyýojku som dal asi 40cm od vyhrevneho miesta a po hodine to malo 37°C, niekde v strede teraria 28°C.
terarium mam takto vybavene:
Dúfam že to je v pohode v nedeľu sa chystám priniesť chamika :)
[2d030m.jpg]
(fotene ked ešte bola výbojka nízko, už je vyššie)