Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimování Cerastes cerastes

Dobry den,
chtel bych se zeptat za meho kamarada, ktery chova tyto zmije, jak je zimujete? Jemu jiz dvakrat zvirata zimovani neprezila a nevi kde je chyba. Chtel by se pristi rok pokusit o odchov.
Budeme radi za kazdou informaci, predem diky.

ps: Omlouvam se za psani bez diakritiky, pisu z mobilu.

Můj ověřený postup který funguje: od 10.10.-nekrmím; 1.11.-vypnout světla; 15.11.-do boxů na chodbu, teplota cca 17 stupňů; 1.12.- do nevytápěné místnosti, stálá teplota 13 stupňů; 31.1.-zpět na chodbu; 10.2.-zpět do terária; 15.2.-postupně začít zapínat světla.