Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mlhovač, Epiweb

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda existují mlhovače do terárií, ale ne ty malé ultrazvukové. Jednou sem viděl na ifauně nabídku na mlhovač který mlhu vyráběl mimo terárium a hnal ji do terárka hadičkou, ale nemůžu nikde nic takového najít. Věděl by někdo o něčem takovém ?

Dále máte někdo zkušenosti s Epiwebem ? Je možno použít místní mechy rozmixované a smíchané s vodou pro nanesení na toto pozadí ?

Děkuji

Jirka

Neutrácej zbytečné peníze za něco jenom proto, že to někdo zazval "tera". Uplně stejnou funkci splní tenhle a je za zlomek ceny :) https://www.mall.cz/zvlhcovace-vzduchu/sencor-shf- 900

Edit: Má to jedinou nevýhodu, člověk si musí sehnat tu hadici, kterou ale koupí za pár kaček ;) A má to menší nádrž, vydrží to ale běžet v kuse cca 10 hodin,takže na časovači na pár hodin denně to vydrží i týden :)

Tak sem dal dohromady pozadí a dneska osadil, chtěl bych tady vrazit nějaké fotky, ale vůbec netuším jak nato. Každopádně skvěle se s ním pracuje a ořazává do potřebných tvarů. Pokud mi někdo pardí jak s těmi fotkami tak daty něco vložím.

Tak už začínají rašit mechy, kapradina už taky vyjela novými výhony. Obecně si myslím že to byla dobrá volba, vypadá to že se v tom rostlinám líbí. Zapíchnul sem do toho i kousek stonku rostliny to mi ve vedlejším terku odumírala a neměla už žádné listy a už tam začíná rašit první nový list.