Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uromastyx ornata - Cites?

Zdravím všechny chovatele , nevíte prosím někdo jestli je potřeba na chov Uromastyx ornata potřebný cites nebo registrace , hledal jsem to na ČIŽP ale nějak se v tom nemůžu dohledat , děkuji za jakoukoliv radu
[mod]Změna předmětu, původně: Cites (cejna)[/mod]

tak to tipujete opravdu špatně :-) důvod je sice jiný ale sdělovat vám ho nemám potřebu , ale třeba budete mít ještě nějaký zajímavý tip , potřeboval jsem pouze radu ale jak jsem zjistil z některých jiných vláken tak jen poradit bez zbytečných domněnek asi neumíte