Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krecek a broucci

dobrý den,zemřel nám dnes křeček.uz drive mel na sobe spoustu cervenych broucku. zistily jsme pozde, ze to mohou byt zoztoce.mame i kocku tek se bojime, aby to nemela taky a neumrela.me deti ho měly v pokojicku nad hlavou v kleci nad posteli.vsechno z postele jsme vyprali. meli jsme ho necelé dva mesice.me deti jsou cele postipane.nevite nekdo, jak se toho zbavit v byte a aby se nemnozily????klec jsme vydezinfikovaly a daly ven. a nevite,jestli to může chtnout i kocka a co stim??? prosim odpovezte co nejrychleji. prosim jsem zoufala.predem dekuji za odpovedi

Dojdi k veterináři a chtěj Neostomosan ředí se to vodou,nemusíš říkat že to máš domů,dáš to do rozprašovače postříkáš co potřebuješ a za tři dny znovu a je po nich,já to používám u myší,pro zvíře ani pro člověka neškodné,ale chvilku to smrdí

já to používám u myší,pro zvíře ani pro člověka neškodné,ale chvilku to smrdí

To je zase "rada nad zlato", když tazatelka jasně napsala, že má kočku. Pro hlodavce a člověka sice Neostomosan jedovatý není, ale pro kočky ano - ty prostě nesnáší Permethrin (Cypermethrinum, Tetramethrinum - což je jenom chem.vyrobená varianta přírodního Permethrinu a hlavní účinná látka Neostomosanu) takže nestříkat na kočky a ani nikde tam, kam mají přístup :x:. Je to stejné jako u Biokillu nebo Arpalitu, u všech těhle přípravků co obsahují Permethrin (nebo Cypermethrinum, Tetramethrinum).