Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukázka krmení hada

Je zde, prosím, nějaký chovatel hadů ( Havířov, Ostrava, Karviná, okolí ), který by byl ochoten mým dětem ukázat krmení hada ? Pořád chtějí hada, já bych sice taky chtěla, jsou to nádherná zvířata , ale nemám na to dávat mu hlodavce :-D Ony tvrdí, že budou krmit, ale známe děti. Tak uvidí, že chudák myšička a já budu mít klid. 8-)

Můj osobní názor:Dětem nekupovat hada,pokud ho sám nechci.Z 99% se o něj budete starat sám(a)."Berlička" znechutit vizuálním zážitkem z krmení je zbytečná.Chovám toho doma celkem dost a syn si nárok na svoje zvíře musí hodně vybojovat.

Na to, že se jim to znechutí, bych moc nespoléhal. Děcka u nás v tera kroužku nebo i děcka z chovatelského, kde se starají o hlodavce a ptáky, jsou vždycky nadšené z krmení hadů a to se jedná někdy o dost malé děti. Člověk by nevěřil jak jsou děti v dnešní době morbidní....
Jinak možnost se podívat u nás na Středisku přírodovědců v Ostravě-Porubě, kdyžtak napište mail, mám ho v profilu.