Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Felsuma madagaskarská

Ahoj všichni,
prosím vás o radu. Mám Felsumu madagaskarskou, jsou jí 4 měsíce a pohlaví netuším. Dostal jsem jí před měsícem. Do této doby byla v pohodě (žrala, slunila se a v pohodě lezla). Dneska k večeru se jí začali klepat přední nohy (jako kdyby měla křeče) a je v dolní části terraria na substrátu. Ke krmení dostává cvrčky, někdy med a různé druhy ovoce. Terárium jednou denně zavlažuji. Nevíte čím to je? Prosím o radu.

P.S. Jsem začátečník s chovem Felsum. Prosím aby jste zde nadávali odborné názvy apod.
Děkuji, Venca
[mod]Změna předmětu, původně: Felsuma Madagaskarská (cejna)[/mod]

loading...

To světlo je jaké? Ta felzuma žádnou sépiovku ohlodávat nebude. Není to papoušek. Je potřeba každý krmení obalovat ve směsi vápníku a vitamínů. Můžeš použít třeba calcium chloratum pro lidi, teď na rychlo. To bys mohl mít třeba doma. Rozmícháš ve vodě a felzumě kápneš přímo do tlamky. Ten vápník potřebuje co nejdřív. Takže zítra do zveráče a koupit vápník.

Děkuji moc, ano je mi jasné že zítra ráno poletím do zveráku. Rozdrcenou sépiovku jsem mu dal do pití a dal jsem se mu to i do tlamky. Krabičku od lampy ani nemám, koupil jsem celek na burze v Plzně od člověka z Achety nebo jiného obchodu který je tam pořád. Celek byl rovnou určen pro stromové gekony. Děkuji.