Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Profesionalni terarista

ahoj.Chci se zeptat (hlavne profesionalnich teraristu) jake byli vaše začatky.
Kolik kusu jste chovali,v kolika terarkach a nebo jestli to byla vlastne nahoda,že jste začali zvirata prodavat.
Ja uvažuji o chovu strašilek(zkusenosti mam). :D:D
diky za vsechny rady do Budoucna....

TAk to se mu omlouvam

Omlouvat se nemusíš, on na podobný věci jako je TP zvysoka sere, nemá na ně čas. Nevím, možná byl problém v tý zdlouhavý komunikaci. Jeho poslední inzerát na Ifauně končil větou: "Jelita a ti kteří si chcete povídat, nepište". Skoro jsem spadnul smíchy ze židle...:-)

tak profesionálním teraristou bych dotyčnýho (Pseudo)Faluse asi nenazývala, ikdyž je fakt, že momentálně asi nedělá nic jinýho :-) Co se týče nějaké domluvy a kšeftů s nim, tak tam je to tak 50/50. Čék se s nim může zkusit na něčem domluvit a buď to vyjde, nebo to nevyjde. Blíže se to asi nedá specifikovat, protože on prostě takový je. Ale s tim Kavkazem rozhodně nekecá, on tam jezdívá fakt dost často :-)

Asi nejlepší recept na to, pokud od něj čék chce nějaká zvířata a on potvrdí, že je zrovna v dotyčný den, hodinu a minutu má, tak si pro ně okamžitě zajet. Protože za 2 hodiny už může být všechno jinak, a to zcela bez ohledu na to, jestli se sním čék na něčem domluvil, nebo ne :-D