Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thamnophis sirtalis - chov potravy

Dobrý den,
měla bych menší dotaz.Velmi mě zaujaly tyto užovky svým krásným zbarvením.Živí se však převážně rybami.Mám sice známého,který chodí na ryby ale mohla bych takto dostávat ryby pouze jednou za 14 dnů.Proto mě napadlo,že bych si mohla chovat v akváriu nějaký druh akvarijní rybičky.Nevím však jaký by to měl být druh,který by mohl žrát jak dospělý jedinec tak i mládě.

Předem děkuji za odpovědi
Segeťová

Jestli chceš krmit živými rybkami, nešlo by vzít si těch nástražných vždycky víc a uchovávat v přiměřeně velkém plastovém boxu s ponorným filtrem? Já je takhle měl, zrovna pro Thamnophisky a při cca 15C většinou vydržely až do úplného sežrání.