Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může být nějaký ještěr "mazlivý"?

V naší rodině jsme na plaze zatížení, tudíž jsme již jich mnoho úspěšně odchovali. Mně osobně jsou nejblíže "ještěrky" a nikdy jsem od nich samozřejmě neočekával nic více, než určitou toleranci, ale když se dívám na manželku jak drbe suchozemskou želvu pod krkem a ona to evidentně naprosto zbožňuje (ta želva :) ), tak mě vlastně tak napadá, jestli i nějaký ještěr by to takhle ocenil?

Moc děkuji za přínosné odpovědi kacabě1 a Aurifer. Přesně to mě zajímalo. :)
Jinak ke konci co píše Aurifer: snad nikoho nenepadne si pořizovat plaze primárně jako mazlíčka, aby ho mohl drbat a chovat. :)