Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Použití frontline ve spreji

Dobrý den
Měl bych dotaz na použití frontline ve spreji proti breberkám. Před 3dny jsme si přivezli malého hroznýše(albino), máme ho na novinách a včera sem si všimnul že po něm leze nějaká malá černá brebera, vygooglil sem že to jsou paraziti,při rozmáčknutí(brebery) z něj vystříkla krev. Můj dotaz zní,objednal sem Frontline ve spreji, veterinářka odbornice na kočky mi moc neporadila jak FR. aplikovat. Nastříkat na hada? Samozřejmě ne v oblasti hlavy,ale mám jej po chvilce umýt? A co terárium? taky vystříkat? a jak dlouho nechat vyvětrat?

Já zápasil s roztoči pomocí Frontline aplikovaného na hady a neostomosanu pro vystříkání terária, nakonec jsem místo Frontline začal používat Fipron - stejná věc jako Frontline se stejnou účinou látkou i aplikací jen s jiným názvem a skoro za poloviční cenu.