Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárko - jaké zvíře :o)

Ahoj všem,

dlouho jsem tu nebyl a přichystal jsem si na Vás oblíbené téma s ještě oblíbenějším názvem :) Aby zas nebylo tolik srandy, budu to trochu specifikovat. Skoro rok mám doma terárko 100x50x50, udělal jsem si do něj hodně plastické pozadí, pořídil výbojku, zářivky, takže ideál pro nějaké hodně teplo- a světlomilné zvíře. Ale žádné jsem doposud nepořídil. Orientuju se spíš na hady a původně mělo být pro 1,1 L.bilineata, nicméně (obecně Lacetidám) těm menší ubikace sedí výrazně líp.

Přemýšlím, co do něj. Na jednu stranu je takových zvířat "milion", na druhou moc nápadů nemám. Přemýšlel jsem o něčem z velkých ještěrek - Timon, Lacerta lepida/pater, Galothia - ale hledám i dál.

Není nutné, aby to bylo zvíře za raketu, ale třeba G.prasina by se líbily :) A taky není nutné, aby to byla v pravém smyslu ještěrka.

Dík,
O.

Před pár měsíci by tohle bylo kvalitativně top téma :-D to se toho tolik změnilo? :-D nee, Strastave, uznávám, stojí to fakt zavylizprdel. Jsem z toho nějak vypadnul, ani burzy ted nestíhám ... tak se smiluj nad smrtelníkem, příště se polepším ;-)

Měj se!