Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění terária

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat čím čistíte terárium. Od rošení je na skle vodní kámen a nemůžu ho ničím vydrhnout, nemáte prosím nějakou radu? Už jsem vyzkoušela všechny cliny, tekutý písek, jar a nic. Dsěkuji

všeobecne ak je niekde vodný kameň tak na jeho vyčistenie treba niečo kyslé tj buď ocot alebo kys. citrónovú (buď potravinársku alebo sa dá zohnať v drogérii aj koncentrovaná na naozaj "pokročilý" vodný kameň - je to vlastne čistič na vodný kameň a keď si zo zadu prečítate zloženie tak obsahuje iba kys. citronovu) mne sa osvedčila najviac ta koncentrovaná kys. citronova a má naozaj bohaté využitie v domácnosti :-)