Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská - agrese mezi 2 mláďaty

Dodry den prosim o radu,pred mesicem sem si koupil agamku kocicinskou dva mesice starou sice je opatrnejsi ale krasne zere a dobře se adaptovala v novem terariu.predevcirem sem ji poridil kamose/kámošku stejne starou akorad o něco mensi ale zdrava vitalni hned zrala i s pinzety.vse super az na to ze ta první terorizuje tu druhou tim ze si neustale obhajuje uzemi - mavanim packou s trhavym kyvanim hlavou a zakoncuje to napadenim do zatylku...někde sem cetl ze si to musí vyříkat kdo bude sef ale radeji bych slysel naky skutecny názor na takove chovani....terárium mají velke na takovehle prcky mají 110š 110v 70h vodni nadrz tvori 2/3 zemni plochy cca 30litru nádoba s teplotou 28°c teplota v terariu 30°c dve podove vyhrevna mista s teplotou 35°c pod zdrojem. vlhkost 80procent když zarosim tak přes 90procent .cirkulace vzduch pomoci dvou vetracku...samozrejmne dostatek vetvi a rostlin.kazda by tedy teoreticky mohla mit svůj ukryt i místo na sluneni ....předem dekuji za odpovedi a rady
Změna předmětu, původně: agama kočičinska (Aurifer)

ja mam parek a samice mi dela to stejny samci ale jen kdyz otevru terarium...sou zvykli si z nej vybehnout nebo kdyz je pustim v obyvaku tak vzdy to dela samice samci tak si myslim jestli to neni aby on sel prvni prozkoumat uzemi nebo tak neco...sou stari kolem roku a par mesicu...nekdo nejaky napady co by to mohlo byt?