Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím přilepit polystyren do terária?

Dobrý den, mám skleněné terárium a nevím, čím mám přilepit polystyren na stěnu terária(Ale abych to tam neměl trvale polepené a nešlo to umýt). Jedná se o malé kusy polystyrenu, na kterých můžou Gekoni odpočívat.
EDIT: Ještě mě napadla jedna věc, jakým lepidlem mám ozdobit stínění u žárovky?

Děkuji.

Máš několik variant. Bud to můžeš vyřezat ostrým nožem a dobrousit smirkovým papírem. Dělá to asi největší bordel ale je to jednoduchý a skoro nic na to nepotřebuješ. Varianta 2 je vytvarovat to horkovzdušnou pistolí a pak dobrousit tím smirkem a varianta 3 je vytvarovat to pájkou na kterou si dáš delší drát. Horkovzdušná pistole a pájka mají výhodu, že nedělají bordel, akorát to smrdí :)

Já sem ještě první polystyrén do terárka "leptal" ředidlem , namočil štětec a potřel polystyren :-) . A duvilaxem natřít polystyrén (hustším) posypat pískem nechat zaschnout potom natřít rozředěným duvilaxem posypat pískem a zase po zaschnutí natřít rozředěným duvilaxem :-) a takhle opakovat podle potřeby :-)

Edit porovnání z mojich tera ,takže jinde to bude vypadat jinak :-)
lepidlo na dlaždíčky:
[NdrM9.jpg]

Duvilax
[1P0an.jpg]