Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou vybrat topnou folii ?

Dobrý den.
Potřebuji topnou folii či rohožku o rozměrech cca 20 x 30 cm - bude to pod plsatový box pro mláďata hroznýšů.Potřebuji tedy aby dávala tak asi 30 stupňů.
Máte prosím nějaký typ či osvědčenou značku ať nekoupím něco co hřeje moc či málo ?
děkuji.
M

Také by mě zajimala nějaká osvědčená značka. Přemýšlím o topné folii Ultratherm 22W pro cvrčky. V místnosti mám 25°C a plastový box je od Samly z IKEA (tudíž má nožičky vysoké cca centimetr a poměrně tlustý plast). Koupila jsem topnou folii od Exoterry 8W pro malé cvrčky pod menší plastový box (bez nožiček, slabý plast), zdá se mi však, že tahle folie vůbec netopí a nevím čím mám změřit teplotu. Mám položit obyčejný teraristický teploměr (107-PT2466.JPG) dovnitř boxu na zem? (bez cvrčků samozřejmě)
Nechtěla jsem zakládat nové vlákno, snad nevadí. :)