Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pagekon řasnatý nežere cvrčky...poraďte prosím !

Dobrý den.
Mám problém s Pagekonem Řasnatým. 13.12 sem si převezl prcka a od té doby nežere cvrčky. Zkoušel sem snad úplně všechno a nic. Obalené ve vitamínu i bez, volně puštěné v terárku, s pinzety, namočené v banánu nebo přesnídávce. Nic na něj neplatí. Když jsem ho dal do přenosky v domnění, že to bude mít lehčí tak mu cvrčci lezli po hlavě a on si jich ani nevšiml. Už jsem ho zkoušel i nechat trochu vyhladovět a po třech dnech jsem mu do terárka vypustil cvrčky a zase nic, úplně jako kdyby to dělal naschvál.
Třeba se mu nelíbí místo nebo něco. Teplotu mu udržuju na 22°C a vlhkost 55-60%. Opravdu už si s ním nevím rady, zkuste mi prosím něco poradit :)

dobrý den,chtěla bych se zeptat jak to dopadlo? vcera jsem si domů přivezla 5 měsíčního prcka je veliky 8cm a dost drobnoučkej cvrčky nechce, přesnídávce taky moc neda v akvarku je furt na stejnym místě. Příjde mi že má težkou hlavu oproti tělu. Často ma otevřenou tlamičku, mam o něj strach, za rady budumoc vděčná,