Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou žárovku pro výhřev?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak silná žárovka je potřeba k ohřevu části terária 80x40x50 na ca 30 stupňů. Mam tam zatím výhřevný kámen který vyhreje stranu terária na 25 stupňů nechával bych ho tedy zapnutý přes noc a přes den topil žárovkou. Děkuji (mám gekoncika)
[mod]Změna předmětu, původně: jakou žárovku pro vyhrev (cejna)[/mod]

Slušnost je, psát pořád pod jedním nickem. Taky není potřeba zakládat na každou prkotinu nový vlákno.
Záleží hlavně na teplotě okolí, umístění terária v bytě atd. To se nedá říct přesně. Začni 25W, pokud to nebude stačit tak ji vyměň za 40W.
Nebylo by naškodu si o těch gekončících něco přečíst. Na tohle ses měl ptát dřív než sis je pořídil.