Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kedy je vhodné veľké tera. + rastliny

Dobrý deň. Na túto otázku som nikde nenašiel jednoznačnú odpoveď tak by som sa rád spýtal na váš názor. Kedy je dobré dať chameleóna jemenského do "veľkého" (100x50x50) terária aby to bolo bezpečné, myslím tým aby si tam vedel nájsť potravu a podobne (veľkosť/vek)? Ešte by som chcel vedieť váš názor na to či je lepšie dať chameleónovi do terária živé rastliny, umelé alebo prípadne len vetvičky z vŕby napríklad? ďakujem za odpovede :-)

Mno řeknu to takhle. Až budete mít terárium a ne paskvil, tak ho tam klidně můžete dát. Já mám v teráriu 50x60x100 chameleona od 3 měsíců. Pokud pohlídáte, že chameleon žere (nejlépe krmení z krmítka, nebo pinzety), tak bych tam neviděl problém. Raději dávám do terárií živé rostliny. Například pothos a ficus benjamine. Kroucená vrba pro prolézání je ideální. ;-)