Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netopýr

Dnes jsem našla ráno na chodníku netopýra. Byl podchlazený tak jsem ho vzala domů a zahřála. Je plný roztočů. Předpokládám, že ho budu muset živit do jara než bude venku hmyz. Čím ho do té doby krmit? Mohu dávat cvrčky a červy(moučňáky). Čím ho zbavit parazitů?

Dnes odpoledne jsem Ruprechta (jméno je dceřin nápad:-D)odnesla do záchranné stanice pro netopýry. Nemám totiž možnost mu dopřát správnou hibernaci. Vůbec netuším jak se na ten chodník mohl dostat, loni v létě jsem na stejném místě našla úplné mláďátko, ale než jsem ho donesla domů tak umřelo. Letos si mohu připsat plus za záchranu jednoho netopýra.:))