Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K narozeninám terárko

Ahooj,
rád bych si koupil terárium a zvířátko k mým 15tinám. Chtěl bych poradit jestli je lepší agama nebo chameleon (jákýkoli druh). Prosím poraďte co je lepší, jaké terárko a techniku. Můžete sem prosím dát i fotky vašich terárek? Rád se inspiruji.

Děkuji

P.S. Jsem začátečník :-)

Napřed si pořádně pročti Faq (druhý vlákno od hora).Snad Ti to udělá jasno.Všechno chce svoje a otázka:"Co je lepší?" je nesmyslná.Každý druh má své nároky,tak prostě hledej co se Ti líbí,zjisti co potřebuje a pak zvaž,jestli jseš to schopnej splnit.