Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krab červený

Dobrý den, byl by někdo ochotný mi podrobněji nastínit chov tohoto kraba?
Na internetu jsem se toho moc nedozvěděla, tak snad mi někdo odpoví na pár otázek :)

V jakém poměru má být voda a souš?
Jakou teplotu má mít voda?
Co použít jako podklad v suché části?
Je UVB světlo nutností?
Jakou má mít teplotu akvárium?
Je nutné krabovi přisvicovat?

Moc děkuji :)

Voda a souš... 1:2
Teplota ve vodě stačí pokojová
Podklad použít hlínu, kusy mechu, kamínky
UVB není nutností(ale doporučuji)
Teplota stačí pokojová
Přisvícení(pokud nebudeš mít UVB) je nutností. Při UVB nemusíš dosvicovat.