Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem saranče stěhovavé - udržení při životě

Dobrý den,

Vydrží mi sarančata (nejde mi teď nutně o rozmnožení, spíš prostě jen aby v klidu přežili) pokud noční pokles teplot v místnosti bude k 15 stupňům, případně jak nízko můžu jít, aby to pro ně nebylo fatální? Takováto teplota je tam jenom přes noc, přes den se udržuje teplota 25 - 30 stupňů.

Předem děkuji

ahoj já mám doma při pokojové teplotě šváby 3 druhy ty se množí bez problému i v pokojové teplotě se mi rozmnožili úspěšně cvrčci -banánový,domácí,ale pro saranče 15 stupňů v noci je dle mého opravdu málo min. 20. Osobně bych do toho nešel nebo koupil topnou folii,přitápěl žárovkou nebo aspon to dal na topení přes noc.