Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium pro hroznýše

Dobrý den.
V nejbližší budoucnosti mám v plánu si pořídit hroznýše a chtěl bych se zeptat co by pro něl bylo lepší.
Mám terárium 200*80*60 d*h*v jde mi o to jestli ho tam můžu dát od mala s více ukrytama nebo by bylo lepší zatim menší terárium. Mockrát děkuji za vaše rady

pokud pořídíš menší mládě, tak rozhodně i menší terárium, mláďatům stačí i faunabox (pokud v něm mají, co potřebují). Ale rychle rostou, takže pokud budeš přiměřeně krmit a nepořídíš nějaký menší čistý poddruh, tak samice mixáka po roce - roce a půl už by tam klidně mohla.