Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský

Ahoj, mam jen rychlou otázku. Mam hroznyho a teď na burze chci koupit nového a přidat ho k němu do terária, budou na sebe reagovat agresivně nebo měl bych se něčeho bát? Hrozny je zatim malý kolem 68cm, pohlaví zatim neurčeno, ale zkusím to vyzkoumat zítra.

Děkuji a hezký den :-)

loading...

Týden není karanténa. Za nejkratší karanténní dobu se považují zpravidla 3měsíce, kdy se sleduje chování zvířete, jeho příjem potravy, vyměšování (zodpovědnější dělají i rozbory trusu atd.), chov by měl probíhat za striktně hygienických podmínek. To vše se děje před zařazením ke stávajícím zvířatům, abychom je ochránili. Vzhledem k hrozícímu riziku s IBD se u hroznýšů a krajt doporučuje delší karanténní doba. Bližší info o IBD naleznete i tady na poradně.