Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovky krmení

Čuste lidi když mám 3 hady v jednom terárku můžu jim tam hodit tři myšky s tím že si to nějak rozdělí nebo to musím hlídat a nebo je nejlépe oddělit vždy na krmení ?? :) díky moc všem co mi poradí
[mod]Změna předmětu, původně: Úžovky krmení (cejna)[/mod]

Pokud je to pro tři užovky tak by to eventuelně šlo, ale určitě hlídat. Záleží na tom co máš doma za povahy. Já guttky můžu krmit celkem bez problémů pohromadě. S těmi problém nebývá, ale standartně když krmím frieseiky tak je nějaký vzrůšo. Jsou to děsný potvory a šíleně si závidí. I když je každá na druhém konci terárka a má svýho potkana, stejně si jde pro druhého. Tak tam je moje přítomnost naprosto nezbytná.

Je lepší krmit zvlášt,třeba v plastových boxech.Ono se třeba dvacetkrát nic nestane ale po jednadvacáté se ti do sebe zakousnou tak rychle,že nestačíš zasáhnout.Problém by byl,pokud by v tom boxu nechtěli žrát.Někdy stačí box překrýt dekou.Většinou ale přijmou krmení bez problému.