Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium na míru

Ahoj, prosím o doporučení firmy, která je schopna dodat terárium z lamina na míru včetně podskříňky (taktéž z lamina).
Potřebuji rohový pětihran pro korálovku, žádné speciální požadavky kromě perfektního vzhledu :-) , schovaných světel v horním patře (aby se had nemohl namotat na kabel nebo se spálit), pozadí odpovídající potřebám korálovky, atd.
Když jsem se snažil něco najít, tak nejčastěji zmiňované byly www.akteraria.cz a www.teraechis.cz a v dnešní době opravdu není jednoduché dohledat recenze, které by nebyly zaplevelené konkurenčním bojem.
Díky moc!
P.S.: klidně vynechte "udělej si sám", protože toho nejsem schopen ;-)

Z výše zmiňovaných mohu doporučit teraechis. Od nich mám tři celoskleněná terária. Vždy byla přesně dle mých požadavků a precizně zpracovaná. Fungují už 4 roky bez jakýchkoliv vad. Tedy pokud nepočítám odloupnutou úchytku z dvířek - což je ale práce mého kocoura :-D S firmou akteraria zkušenost nemám.

Když je založené vlákno, tak si přihodím - může mi někdo doporučit šikovného člověka na výrobu terária z osb desek? Ideálně Brno či Ostrava + okolí. Chceme dvířka na pantíky a ne zašupovačky, což je zřejmě nepřekonatelný problém :)
Co se týče "udělej si sám", jsem na tom podobně jako Marcel1 - a ráda bych hada ve 3D a ne 2D, takže se radši svěřím do rukou odborníka ;)