Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had nežere

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně hroznýše královského, který odmítá potravu.Hroznýše mám od 20.12. 2014..tehdy si vzal až se vykálel..což bylo 28. 12. 2014.,a od té doby nechce. Vykálel se 15. 1.a ikdyž sem mu dával myš nechtěl ji. Myš ignoruje. Had má půl roku a 60 cm. Zakalený není. Terárium má 60 x 30 x 30. s teplotou vzduchy max. 26 stupňů, pod lampou max. 35 stupňů. Moc prosím o radu jak postupovat v krmení, zda nemám změnit potravu.
Všem velmi děkuji za odpovědi.

Ahoj, já bych zkusil nabídnout různou potravu, malý potkany, mastomyš, křečka. Kdyby si nevzal, tak bych zkusil v noci podat usmrcenou myš, ale fakt pěkně ohřátou. To kdyby neklaplo, tak bych mu dal do terária usmrcenou myš, ale s rozřízlou hlavou, to kdyby neklaplo, tak bych dal hroznýše do malý krabičky a nechal bych ho přes noc s opět usmrcenou potravou. Kupoval jste ho jako rozkrmeného?