Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exo Terra Kobylky

Dobrý den, měl bych chuť pořídit si nějaké terarijní zvíře (felsuma, gekončík nebo agama). Problém je v tom ,že bydlím u rodičů a šváby a podobné věci doma chovat opravdu nemůžu (popravdě ani nechci :D ). Proto se chci zeptat jestli je možné zvíře uživit z kobylek, červů atd.. mrtvých, v konzervě (prodává to např. Exo terra). Jestli to bude pro zvíře opravdu špatné tak samozřejmě od toho upustím, ale zajímalo mě jestli to jde, popř. jestli tu není někdo kdo na těhle věcech nebo třeba přímo na namíchaných směsích své miláčky má. Například ta namíchaná směs mě příjde hodně nepřirozená, ale říkal jsem si, že celé kobylky akorát mrtvé by nemuselo být tak hrozné ne ? Mockrát děkuji za odpověd a prosimvás nevrhněte se na mě hnedka :D..

Na konzervovanejch (či sušenejch) červech a cvrčcích se dlouhodobě ukrmit zvíře tak aby prosperovalo nedá.
Můžete si pořídit třeba ciliata a toho krmit speciálně pro ně vyvinutým krmením, s tím, že jim čas od času třeba tajně nějakýho toho hmyzáka koupíte, nebo venku ulovíte.