Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blaptica dubia-Přeprava

Dobrý den všem!Mám jen takovou menší otázku.Chci si pořídit švábi argentinské kvůli budoucímu chovu Agam vousatých (než si pořídím agamy,tak aby se mi rozjela kolonie).Jelikož je prodejce z daleka a nabízí poslání poštou,přežijí švábi toto chladné počasí během přepravy ve zdraví?Nerad bych si je zakoupil,nechal poslat a aby mi přišli mrtvolky.Předem děkuji za odpovědi.

Jestli má možnost prodejce k balíku přidat Headpack tak ten hřeje 48h. Jinak je to šváb když mu řekneš ať jeto balík na poštu tak ho tam dovezou a bude v teple než si pro něj přijdeš .A třeba když sem napíšeš od kuď jsi tak se tu možná nabídne někdo kdo bude mít a bude za "rohem".