Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon a felsuma spolu?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli by chameleon jemenský a felsuma madagaskarská mohli spolu trávit v teráriu. Popřípadně nějaké zkušenosti. Jak hledám tak hledám tak jsem o těchto dvou kvítkách nic nezjistila
Předem děkuji :)

A víš proč jsi to nezjistil ? :-) Jemeňák je teritoriální zvíře :x: a felzumu by neměl rád u sebe v tera. Jediné zvíře co by šlo k chameleonovy by bylo třeba P. nivea,A. tesselata, apod. A nebo velké tera . Prostě aby na sebe neviděli . Ale v tak velkým a zarostlým terarku bys stejně neviděl ani je :-). A felsuma potřebuje vyšší vlhkost vzduchu a to by cham po delší době nerozchodil.