Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hnojivo Floria pro pokojove rostliny vs sklípkani

zdravím.. koupil jsem hnojivo Floria pro pokojove rostliny z duvodu docela masivniho premnozeni smutnic..
aktivni latka je D-limonen .. mohu toto hnojivo použit v místnosti kde mam pavouky a krmny hmyz?
v popisu hnojiva je napsano ze poaplikaci hnojiva dojde k jejich uplnemu vypuzeni z interieru..
nerad bych si pozabijel sklipkany co mam doma..
dekuji za odpovedi

D-Limonen je přírodní látka, nejedovatá, ale kontaktně nebo ve vyšší koncentraci ve vzduchu dráždivá. Takže pokud s tím zaliješ kytky a budeš dostatečně větrat, tak by se hmyzu a baboukům ve stejné místnosti nic stát nemělo. Ale nepoužívat to přímo u nich v terárkách.