Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit OSB desky v PCE ?

Dobrý den, stavím teráko a potřebuju koupit OSB desky (nejlíp v Pardubicíh a nebo Chrudim) ale potřeboval bych aby mě to tam rovnou nařezali. Byl jsem už v Baumartku a tam mě nevyhověli. Nemám řidičák a málo lidí je semnou ochotná jezdit po obchodácíh tak potřebuju tam jet na jistotu.

Zkus si zavolat do Fortexu a objednat, co přesně chceš. Kdyby to tam nevyšlo, tak já mám dobrou zkušenost s pardubickým Baumaxem, když tam narazíš na menšího podsaditého chlapíka, tak s ním se dá dohodnout. Nechával jsem si od něj řezat celkem malé díly ze sololitu a ani mi neúčtoval všechny řezy.

Ono je to jak kde.
Hornbach: Zaplatíte čisté m2 co potřebujete + řez, zbytky si nechají
Bauhauz: Zaplatíte minimálně 1/4 desky, nebo 1/2 desky, nebo 3/4 desky, nebo celou desku (podle toho jak se Vám to vejde na desku) a řez je v ceně, zbytky si můžete vzít
OBI: U lamino desek zaplatíte čisté m2 co potřebujete + řez, u OSB to je stejné jako v bauhauzu
Bamax: Tam jsem to ještě nezkoušel, ale mám pocit, že je to stejné, jako v OBI.
Nicméně cenově to výjde podobně, protože tam kde si vemete celou desku je m2 levnější, než tam kde Vám počítají jen to co potřebujete. ;-)

pokud chceš ušetřit (samozřejmě záleží, kolik toho potřebuješ), tak jedině velkoobchod, jak psal Bulvic - Fortex v Černé za Bory nebo Aigos Dřevoobchod v Husovce. Funguje to tak, že tam zajedeš s objednávkou (rozměry desek) klidně MHD a až to budou mít nařezané, tak ti zavolají, potom stačí přijet, zaplatit, naložit...

PS: řezy účtují, dříve to bylo 5Kč řez + DPH, ale pokud se řeže více desek, tak je to zanedbatelná cifra

Tak už jsem všechno z polystyrenu vytvaroval a natřel lepidlem na kachličky :) ted jenom zbývá to posypat pískem. Představoval jsem si že to posypu červeným nebo hnědým pískem problém je ale v ceně protože mám velký pozadí a nechci už do toho moc vrážet. Nevíte o nějakým písku za rozumnou cenu ? A kterým jste to posypávali vy ?