Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ideální zvíře do terárka

Dobrý den, po naší suchozemské želvě nám zbylo terárko (140x70x40) akvarkového typu a chtěl bych se zeptat jestli existuje vůbec něco takového co by se vlezlo do tohoto terárka, co se nemusí krmit brouky, myšima atd.. (to se mi nelíbí :D) a není to želva :D. Jestli ne tak se asi poohlídnu zase po želvičce :) Děkuji za odpověď.

Je to relativně jednoduché, když to nemůže být želva, zbývá buď něco býložravého, nějací hlodavci, ježci nebo rybičky. Terárko bud v případě zakrytého stropu nebude moc větrat a nebo díky nezakrytému stropu nebude držet teplotu, takže za tak moc na výběr není. Lepší varianta by byla koupit znovu želvu, nebo se poohlédnout po jiném terárku a tohle prodat.