Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varan Stepní, nevylučuje potravu

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli ej normalní , že varan už cca 2 tydny snad nekadil... u zadku má něco přilepené, připadá mi to jak trus, jak jsem ho vytáhl ven , tak ale normalní, rychlý, hbitý a samozřejme trošku agresivní což on je od mladí.. fakt si nevím rady co s ním docela málo aji jí a prostě nevím jak ten trus mu odstranit... zkoušel jsem ho dávat do vany bez vody a vzít mu to , ale nešlo to , nemá někdo nějaký návrch , co by to mohlo být prosím , jsem z toho nervozní.. :((

jestli málo žere tak i málo kadí. Ale když stepák málo žere, tak je skoro vždycky něco špatně, protože to jsou popelnice. Fotka toho "trusu" by nebyla? On to totiž nemusí být trus, ale třeba taky vyhřeznutá a již zaschlá kloaka nebo třeba hemipenis.

Jinak by neuškodilo popsat podmínky chovu, nebo nejlépe fotka zvířete a ubikace, a taky odkud to zvíře je (jestli se jedná o import) a jak ho máš dlouho.

Jak píše Aurifer stepáci jsou popelnice a těch možností je tam dost=jen pokud mohu=nemáš tam takovej ten " original pouštní písek ?" tak ten to umí také butˇ ho zblajzne s kořistí a nebo se mu prostě přilepí na pr...l a při napařování jedenoduše zaschne a zalepí mu otvor.

1.hlavně mu to nervy násilím
2.hlava nehlava ale s citem =vana+vlažná voda
3.po koupeli bacha at tě neprochladne(možnost toho proč nechce koupat)