Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarium 40x40x65

Zdravím, mám terárko těchto rozměrů 40x40x65 a potřeboval bych poradit, co za kytky do spodku terárka, příjde mi takové prázdné.Chtěl bych tam dát do rohu potos (Epipremnum) aby se táhl po pozadí a dál nevím.Pěstujete ty květiny přímo ve směsi rašeliny a písku nebo je necháváte v květináčích a jenom obsypete, tak aby nešly vidět květináče? V terárku žije párek Rhacodactylus Ciliatus.Děkuju za odpovědi.
21terarko.jpg

My tam máme potos + po celé zadní stěně a bocích slepený "řebřík" z bambusu po kterém se ten potos pak táhne. Nechávám ho v květináči, jde dle potřeby vyndat a ve vaně opucovat od kakanců, Vyndám jednou za čas ven a osprchuju, a střídáme 2 květináče.