Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oreophoetes peruana pro začátečníka? Nebo jiná?

Dobrý den,
učarovaly mi pakobylky a chtěla bych si nějakou pořídit (přesněji řečeno ne jen jednu, ale raději dva kusy). Moc se mi líbí Oreophoetes peruana, nemám s pakobylkami ale ještě žádnou zkušenost. Je tento druh vhodný pro začátečníka? Nebo zvolit raději nějaký z "obyčejnějších" druhů, např. Carausius morosus nebo Medauroidea extradentata? Předem děkuji za názory.

Právě kvůli možnosti úhynu.Moc často vidět nejsou je lepší se jistit více kusy.Nevím jestli by Ti na krmení stačily dva květináče.Mně doma kapradiny moc nejdou ale u Tebe to bude třeba jinak.Kdyby šli chovat jednoduše,tak by jich (při tom jak jsou hezký),bylo plno.:-D