Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pakobylka svléká se nebo umírá?

Dobrý den.Chovám pakobylky indicke jako krmný hmyz.Teď jsem si ale na okrasu pořídila pakobylku heteropteryx dilatata a eurycantha calcarata...První zmiňována se pověsila za nohu myslela jsem že se svléká ale visí tam už dva dny a navíc zni trčí vaček naplněn tmavou tekutinou...přikládám foto. ...myslím si že umírá...nevíte jestli je to normální popřípadě co se ji mohlo stát když ostatní pakobylky jsou v pohodě? Předem děkuji za odpovědi.

Je možné, že do ní při svlékání drkla jiná strašilka a ona zůastala viset za jednu nohu, a to už svlek v pořádku nedá.. Pokud takle už visí dva dny a stále se hýbe strčila bych ji do mrazáku, z fotky usužuji, že tohle už nedá ani s deformací.. :/