Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýšovi teče z nosu

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu a zkušenosti. Mé hroznýšce teče z nosu sopel, není to hustý hlen, spíše jen čirá tekutina. Občas si oddychne tak, že slyším jakoby měla ucpané nosní dírky. Prosím o radu a léčbu. Podmínky v terárku jsou pořád stejné již 5 let.

A jaké ty podmínky jsou? Fotka terária by nebyla? Co teploty? Vypadá to na nachlazení a nebo zánět dýchacích cest - u hroznýšů například velmi častá pneumonie. Pro začátek asi vhodné zvýšit teplotu v teráriu a snížit vlhkost - ale nejlepší by bylo navštívit veterináře. Záleží samozřejmě na tom, jak dlouho se had takto "projevuje". Ďábel je v čase