Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvetleni paludaria

Zdravim vsechny co maji doma paludarko.Potrebuju od vas radu ohledne osvetleni.Postavil jsem si paludarko o rozmerech 90/40/100. Pro rust rostlin jsem koupil zarivku GROTOLUX T 8 od firmy SYLVANIA 25W a zjistli jsem ze to je malo pro celkove osvetleni paludarka.Doporucite mi dat jeste dalsi zarivku myslel jsem koupit s bilim spektrem svetla ale nejsem si tak jisty jestli to pomuze.Predem diky za vase rady.

Ahoj.
zkouším něco podobného od fa.TeraShop 65W-6500K-3500lm super!!.

Světla není nikdá dost také záleží pro a na co to potřebuješ.

Dám příklad zatím jen polotovar páč jsem neměl kam vše co tam ještě příjde dávat.(běží zatím zkušební provoz)

Střední nádrž polokaranténa+chovná takže žádná krása vše musí být 100% funkční má 190×92×186 cm dך×v.
Ten kompakt je zcela na hoře nemohu nafotit celé nemám tolik místa.
Je tam ještě SunLux 70W 38 PAR+ 2×zářivka 150 cm+2×topné to ze světel a zdá se,že to bude akorát.