Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Suché šupiny M.spilota

Zdravím. Mám dotaz ohledně suchých šupin na moji kobercovce. Přijde mi že má suché či odřené šupiny. Nevíte co by to mohlo být? Vlhkost je nějakých 65% teplota kolem 25°C, pod zdrojem tepla víc. Aktivní je dost. Ještě bych měl zmínit, že poslední krmení nedopadlo, potravu odmítla. Jsou ji cca 4 roky, je to samec a dočetl jsem se nekde, že v tomto věku v tomto období se stává že nežerou. Díky za odpovědi. Jarda

Vypada to jako odrene. Nemuze se v terariu nekde protahoval silou, napriklad mezi nizko umistenou vetvi? Koberci maji ted o dpbi pareni a samci z toho duvodu odmitaji potravu. Zatim bych pockal a sledoval kuzi.