Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nachlazení u PMB

Dobrý den,
Včera jsem zjistil nachlazení u dospělé březí samice PMB,tlama čistá, bez hlenu, mírný hlen jen u nozder a ztížené dýchání, ihned jsem jí injekčně podal Celaskon a byla zvýšena noční teplota. Chtěl jsem se zeptat na nejšetrnější antibiotika pro březí zvířata. Děkuji

Nejprve je nutne urcit na co konkretne maji byt antibiotika nasazena, s tim Vam poradi jen veterinar. Ale u breziho zvirete bych se snazil jejich nasszeni vyhnout, zalezi kdy ma zacit s kladenim. Z tech alternativnich postupu lze pouzit ten vitamin C,nebo nebulizace.