Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastová terária

Dobrý den neví někdo o kontaktu na tuzemské výrobce nebo distributory(pokud jsou) plastových terárií ve větších formátech? Děkuji

Díky tak jsem to prokouk zajímavé odkazy ale zřejmě asi koupím IBC kontejner 1000Lit. Cena kolem 1000kč což je paráda.Už jsem to vyděl upravené na terárium a stojí to za to, jen mě zajímalo i jiné řešení tak díky za radu.