Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem utek svaba argentinskeho

ted mi utekl samec dospeleho svaba,vim ze je neskodny,ale za jak dlouho v pokojove teplote zahyne?muze se třeba zivit okousavanim kartonovych krabic když nenalezne potravu?cvrcek se da nalakat na ovoce apod.,ale svab vylejza za tmy..diky za nazory

jestli se vám to bude stávat častěji a vadí vám to kupte si jednoduchou lepenkovou past stojí kolem 50ti korun a vydrží dlouho je to takvý tunýlek stačí dát třeba ke dveřím na zem kudy by mohl šváb utéct do jiné nechtěné místnosti,v pasti je lákadlo takže na to šváb pujde a nalepí se mám tam už asi od listopadu dobrou sbírku čvrčků :D šváby mi nezdrhaj