Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat

Dobrý den,
Nenašel jsem zde na TeraPoradně žádnou rozumnou odpověd, tak se zeptám. Jestli se vám bude toto vlákno zdát zbytečné, tak ho klidně smažte :-)

Potřeboval bych nějaký termostat, stačí úplně jednoduchý. Jediný požadavek je aby byla přijatelná cena (od nuly do 600 cca.) + funkčnost. Nevadí když termostat nebude měřit úplně přesně. Přemýšlel jsem nad RT-2 ale našel jsem plno negativních zkušeností. Někdo píše že ho používá, někdo posílá fotky kde jsou termostaty v popelnici :-D.

Vím že se to tu řešilo, ale není přesná odpověď. Termostat bude používán na 75W výhřevku.

Dá se u termostatu nastavit denní a noční režim? Zvažuji, zda do terária (pouštního typu) stačí pořídit spínací hodiny a metodou pokus-omyl si proměřit dobu svícení a teploty (samozřejmě ještě bez zvěře:-) nebo koupit termostat a řídit teplotu pomocí něj (jen tady nevím, zda by šel zařídit noční pokles teploty).
Omlouvám se za hloupý dotaz, ale nemám s tím žádnou zkušenost a zatím teprve zjišťuji, co je potřeba :-)