Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk octomilek z terária

Ahoj všichni,
chtěl bych se zeptat jak máte zabezpečená terária proti úniku octomilek, mšic, mikrocvrčků a podobné malé havěti? Jak už jsem zjistil, tak muším pletivem 1*1mm bez problému prolezou. A nevíte kde v okolí Třince nebo Ostravy by se dalo sehnat jemnější pletivo, nebo nějaký plech s menšími dírami? Ale zas toho nechci kupovat celou roli, jen asi 0,5*1 m, tak třeba kdyby měl někdo nějaký přebytek, rád odkoupím.
Díky moc.

No mám tam něco podobného, kus nějakého závěsu nebo co to bylo, ale to je jen tak narychlo, ještě k tomu přilepené lepicí páskou. Viděl jsem někde na netu jemné pletivo, jenže tak velké balení že bych si tím mohl zamotat celý pokoj. Psal jsem i firmám co dělají terárka na zakázku, odpověděl mi jen jeden s tím že mají sice dost nějaké síťky 0,8*0,8 mm ale ne na prodej.