Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gravidní HIB ?

Přeji pěkný den.
Moje 5 letá samice HIB se (aspoň to tak vypadalo.. :-)) pářila v prosinci se samcem. Od té doby nežere , hodně se vyhřívá a někdy se motá do takové jako pyramidy ale nemám pocit že by nějak přibývala na váze. Tak nevím zda je gravidní i když jsem si vědom že HIB mají málo mladých a tak samice nemusí asi nakynout jako u běžných boa - můžete mi poskytnout nějaké názory na výše popsanou situaci ?
Děkuji vám.

Možné to samozrejme je, aj keď potravu prestávajú prijímať až nejakú chvíľu pred pôrodom. Zo začiatku naopak zeru dosť.
Ale to častejšie vyhrievanie tomu tiež odpovedá.
Nicmenej, falošnú graviditu vylúčiť nejde. Ostáva akurát čakať a veriť.